Аналіз даних про сердечні захворювання методами статистичного навчання.

Автор(и)

  • В. В. Крохмалюк Донецький національний університет імені Василя Стуса
  • Т. В. Нескородєва Донецький національний університет імені Василя Стуса

Анотація

Серцеві хвороби – це цілий ряд різних хвороб, які уражають серце та серцево-судинну систему. Вивченням хвороб серця, їх профілактикою та лікуванням займається кардіологія.

До захворювань серця відносяться, наприклад, хвороби кровоносних судин, такі, як захворювання коронарної артерії, аритмія, інфекційні захворювання серця, вроджені вади серця. Багато різновидів серцевих захворювань можна запобігти за допомогою здорового способу життя.

Щорічно вперше виявляється близько 2 млн хворих з цією патологією, з них кожний другий – працездатного віку. Смертність від хвороб серця та систем кровообігу в Україні займає перше місце, і у 2-4 рази вища, ніж у країнах ЄС та світу, причому в нашій країні вмирають від цих захворювань не тільки частіше, але й раніше.

Аналіз проведемо за допомогою пакету R. Для дослідження був використаний набір даних Heart. Ця база даних містить 76 атрибутів, але всі опубліковані експерименти відносяться до використання підмножини з 14 з них.

Біографії авторів

В. В. Крохмалюк, Донецький національний університет імені Василя Стуса

студент 2 курсу спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»

Т. В. Нескородєва, Донецький національний університет імені Василя Стуса

к.т.н., доцент, доцент кафедри інформаційних технологій

Посилання

Wikiwand [Електронний ресурс]. Режим доступу – https://www.wikiwand.com/uk/%D0%A1%D0%B5%D1%80%D1%86%D0%B5%D0%B2%D1%96 _%D1%85%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8

Kaggle [Електронний ресурс]. Режим доступу - https://www.kaggle.com/ronitf/heart-diseaseuci

##submission.downloads##

Номер

Розділ

Секція "Системи та методи аналізу даних та підтримки прийняття рішень"