Аналіз і планування проєкта «Розробка веб-додатку».

Автор(и)

  • Г. П. Чернійчук Донецький національний університет імені Василя Стуса
  • Т. В. Нескородєва Донецький національний університет імені Василя Стуса

Анотація

Розробка програмного продукту (сайту, додатка, гри і т.д.) є досить непростою задачею. Сучасні програмні продукти є комплексними системами, окремі їх частини розробляються різними людьми або навіть групами людей. Тому перед початком безпосередньої роботи над програмним продуктом розробляють план проекту, в якому визначають задачі та їх тривалість. Це дає можливість спланувати за скільки дні або тижнів буде готовий продукт. Також важливо враховувати не тільки обмеженість в часі, але і в ресурсах, як людських так і матеріальних.

Для замовника є важливим отримати якісний продукт за максимально короткий термін та з мінімальними витратами на ресурси.

Мета даної роботи – аналіз та планування типового веб-додатку, визначення правильної послідовності етапів під час планування проекту, визначення тривалості для кожного з етапів та визначення загальної тривалості проекта.

Біографії авторів

Г. П. Чернійчук, Донецький національний університет імені Василя Стуса

студентка 3 курсу спеціальності 113 «Прикладна математика»

Т. В. Нескородєва, Донецький національний університет імені Василя Стуса

к.т.н., доцент, доцент кафедри інформаційних технологій

Посилання

Христиановский В.В., Нескородева Т.В., Полшков Ю.Н. Экономико-математические методы и модели: практика применения в курсовых и дипломных работах: учебное пособие –

Донецк: ДонНУ, 2012. – 324 с.

##submission.downloads##

Номер

Розділ

Секція "Алгоритмізація та розробка програмного забезпечення"