Методика розробки веб-сайтів

Автор(и)

  • М. О. Заблуда Донецький національний університет імені Василя Стуса
  • О. С. Вєтров Донецький національний університет імені Василя Стуса

Анотація

Веб-сайти є важливою частиною світу сьогодні. Велика кількість фірм, організацій, корпорацій тощо переводить свої локальні продукти або створює нові для безперешкодного доступу користувачів в мережі Інтернет. Всесвітня павутина – це поєднання мільйонів серверів по всьому світу, які отримують і надсилають дані кожної секунди. Веб-сторінки організовані як системне багаторівневе об’єднання різних ресурсів для забезпечення миттєвого доступу до інформації в Інтернеті. Проте, до того як користувачі отримують доступ до необхідної їм інформації, розміщеної в мережі, відбувається довгий процес планування, розробки та тестування будь-якого веб-сайту.
Метою даної публікації є висвітлення планування та основних процесів створення веб-сайту, таких як: аналіз та планування ТЗ, створення інтуїтивно зрозумілого дизайну, планування функціональної структури, розробка функціональної частини згідно вимог замовника, тестування, наповнення змістом, просування ресурсу в мережі Інтернет тощо.

Біографії авторів

М. О. Заблуда , Донецький національний університет імені Василя Стуса

студент 3 курсу спеціальності 113 «Прикладна математика»

О. С. Вєтров , Донецький національний університет імені Василя Стуса

старший викладач кафедри прикладної математики

Посилання

Методи розробки Web-сайтів URL: https://sites.google.com/site/tz5103voinovakateryna/metodi-rozrobki-web-sajtiv (дата звернення 14.05.2020)

Веб-сайт: від поняття до створення та функціювання URL: http://aphd.ua/publication-363/ (дата звернення 10.05.2020)

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-10-08

Номер

Розділ

Секція "Прикладна математика"